Podsumowanie roku 2019

Czy to możliwe, że dwanaście miesięcy minęło tak szybko? Nim zdążyliśmy się obejrzeć minął kolejny rok naszego życia. A działo się w nim dużo! Koniec roku jest i dla nas czasem podsumowań. W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy Wam zaprezentować jak wiele miejsc udało nam się odwiedzić w mijającym czasie i zachęcić Was do odkrywania Małopolski wspólnie z nami. Zapraszamy!

Koniec roku jest i dla nas czasem podsumowań.  W mijającym roku poświęciliśmy sporo czasu na poszukiwanie i poznawanie ciekawych, zabytkowych, interesujących i nieoczywistych miejsc w Małopolsce, które staraliśmy się Wam pokazać na naszej stronie. Choć tworząc wpisy skupiamy się przede wszystkim na pięknie Małopolski, w naszych postach staramy się też przemycić cenne dla Was wiadomości związane z aktualna ofertą odwiedzanych przez nas miejsc, sąsiadującymi z tymi miejscami atrakcjami czy informacje o miejscach parkingowych.

Odwiedzone miejsca w Małopolsce cz.1
Odwiedzone miejsca w Małopolsce cz.1

    Przygotowywanie cotygodniowych wpisów, obróbka zdjęć i tworzenie układu prezentowanej Wam strony wymagały energii i czasu. Ale warto było! Ogromną motywacją do działania był dla nas odzew z Waszej strony dotyczący zamieszczanych tu informacji, wrzucanych przez nas zdjęć. Wielu z Was korzysta z treści zamieszczanych na naszej stronie, zadaje pytania, komentuje. Bardzo cieszy nas to, że poświęcany na przygotowanie przez nas wpisu czas jest doceniany przez odbiorców. Liczymy, że w 2020 r. również będziecie odwiedzać nasza stronę: aw-foto.pl, aby szukać na niej inspiracji na rodzinne wyjazdy, krótkie wypady ze znajomymi czy pomysłów na spędzenie niedzielnego popołudnia.

Odwiedzone miejsca w Małopolsce cz.2
Odwiedzone miejsca w Małopolsce cz.2

      Ostatnie dwanaście miesięcy było dla nas bardzo pracowitym czasem, w którym musieliśmy pogodzić nasza pasje podróżowania po pięknej Małopolsce z pracą, domowymi obowiązkami i zmianami w życiu. Liczymy na to, że zbliżający się wielkimi krokami Nowy Rok przyniesie nam wiele nowych pomysłów z propozycjami wyjazdów, miejsc do zwiedzania czy wypoczynku, a przy tym pozwoli poszerzać nasze zainteresowanie pięknem regionu, w którym żyjemy. Jeśli ciekawi jesteście, jakie miejsca mamy zamiar odwiedzić w 2020 r. obserwujcie nasza stronę! A może macie jakieś pomysły, gdzie powinniśmy zawędrować w najbliższym czasie? Czekamy na Wasze propozycje.

W nadchodzącym 2020 Nowym Roku chcemy Wam życzyć, abyście w codziennym zabieganiu znaleźli czas na poznawanie piękna naszego kraju i mieli okazję odwiedzić wiele ciekawych i atrakcyjnych miejsc w Małopolsce. Zacznijcie, jak my szukać nieoczywistych miejsc, pełnych uroku. Małopolska to nie tylko wspaniałe, majestatyczne góry, królewski Kraków czy zabytkowa Kopalnia Soli w Wieliczce. Znajdziecie tu o wiele więcej, wystarczy się tylko rozejrzeć!

Dodaj komentarz